Програма підтримки агрострахування має запрацювати вже цьогоріч - Мінекономіки

Програма підтримки агрострахування має запрацювати вже цьогоріч - Мінекономіки

Укрінформ
Програма з підтримки агрострахування є серед запропонованих Мінекономіки напрямів державної підтримки АПК на 2021 рік.

Як повідомляє Укрінформ із посиланням на пресслужбу Мінекономіки, про це йшлося на засіданні робочої групи з оперативного вирішення питань оподаткування в аграрному секторі.

“Учасники торкнулися формування податкового кредиту при загибелі врожаю внаслідок посухи. Серед запропонованих на 2021 рік напрямів державної підтримки АПК є програма з підтримки агрострахування. Вже цього тижня аграрний комітет має затвердити запропоновані Мінекономіки напрями держпідтримки на поточний рік”, - йдеться у повідомленні.

За інформацією пресслужби, учасники засідання обговорили питання взаємодії сільгоспвиробників з територіальними податковими органами щодо ліцензування зберігання пального.Так, було запропоновано ввести поетапність у накладанні штрафів за порушення законодавства з ліцензування місць зберігання пального. Також запропоновано переглянути суми штрафних санкцій.

Крім того, обговорили призупинення реєстрації податкових накладних для сільгоспвиробників. Зокрема, було рекомендовано активізувати роботу регіональних робочих груп з метою вирішення таких питань, а також посилити роз'яснювальну роботу серед сільгоспвиробників.

«Податковий штаб функціонує майже пів року, і скоординована взаємодія всіх учасників робочої групи забезпечує вирішення проблемних для аграрного бізнесу питань. Нам важливо знати, з якими проблемами у сфері оподаткування, ліцензування або держпідтримки стикаються аграрії та в експертному колі напрацювати відповідні рішення, які покращать функціонування їх бізнесу», - зауважив заступник міністра Тарас Висоцький.

У засіданні агроподаткового штабу також взяли участь заступник міністра фінансів України Світлана Воробей, представники Державної податкової служби, облдержадміністрацій та профільних асоціацій.

Читайте також: У Мінекономіки сподіваються, що навесні Рада ухвалить закон щодо агрострахування

Як повідомляв Укрінформ, Кабінет Міністрів України 17 лютого схвалив законопроєкт, яким запроваджується новий інструмент підтримки аграріїв – агрострахування.

У державному бюджеті на 2021 рік передбачено 4,7 млрд грн на підтримку агропромислового комплексу – на 700 млн більше, ніж у 2020 році. Уряд подовжив на нинішній рік вісім основних напрямків держпідтримки, що застосовувалися минулого року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-