Оператор ГТС України став членом Європейської Бізнес Асоціації

Оператор ГТС України став членом Європейської Бізнес Асоціації

Укрінформ
Оператор ГТС України (ОГТСУ) вступив до Європейської Бізнес Асоціації з метою обміну досвідом в професійному середовищі та відстоювання інтересів українського ринку газу на державному і європейському рівнях.

Про це повідомляється на сайті компанії.

В ОГТСУ зазначають, що членство в Європейській Бізнес Асоціації надає учасникам можливість обмінюватися інформацією про свою діяльність, взаємно консультуватися, залучати до дискусій представників влади, брати участь у правотворчому процесі.

«Ми раді приєднатися до бізнес-середовища, яке сповідує європейські цінності й прагне працювати за європейськими стандартами. Учасники Асоціації постійно проводять профільні дискусії щодо проблем, тенденцій і слабких місць у функціонуванні ринків, напрацьовують рішення та активно залучаються до розробки нормативно-правових актів, зокрема й у сфері регулювання енергетики. Ми розраховуємо на плідну співпрацю у спільному досягненні кращих умов для українського газового ринку», – сказала директор з питань взаємодії з державними органами та міжнародними організаціями ОГТСУ Ольга Бєлькова.

Читайте також: Оператор ГТС вимагає втручання правоохоронних органів у ситуацію з боргами облгазів

Як відомо, Європейська Бізнес Асоціація була заснована в 1999 році за підтримки Європейської Комісії в Україні. Членами ЄБА є понад 1000 українських компаній. Асоціація є однією з найбільших та найвпливовіших ділових спільнот в Україні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-