Великі міжнародні банки провели незаконних транзакцій на понад $2 трильйони – ЗМІ

Великі міжнародні банки провели незаконних транзакцій на понад $2 трильйони – ЗМІ

Укрінформ
Міжнародні банки HSBC, JPMorgan, Deutsche Bank, Standard Chartered та BNY Mellon із Нью-Йорку дозволили через свої рахунки провести підозрілі транзакції на понад два трильйони доларів США.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє BuzzFeed News.

У розпорядженні журналістів опинилися файли з даними понад 200 тисяч підозрілих транзакцій, про які міжнародні банки HSBC, JPMorgan, Deutsche Bank, Standard Chartered та BNY Mellon із Нью-Йорка повідомляли FinCEN, бюро Мінфіну США, яке збирає та аналізує інформацію про фінансові операції з метою боротьби з відмиванням коштів у США та за кордоном.

На думку видання, західні банки могли заблокувати майже всі ці транзакції, проте давали їм «зелене світло» й продовжували отримувати комісію за кожен переказ великої суми грошей.

Читайте також: Наближених до Путіна олігархів підозрюють у відмиванні майже €2 мільярдів – ЗМІ

Масив даних охоплює період з 1999 по 2017 роки, а загальна сума транзакцій перевищує два трильйони доларів США.

Загалом журналісти із BuzzFeed News, разом і колегами з усього світу, аналізували вказані дані понад один рік.

У FinCEN неодноразово відмовлялися проводити зустріч із журналістам.

Зазначається, що у злитих файлах, зокрема, згадується колишній глава виборчої кампанії Дональда Трампа Пол Манафорт, який раніше співпрацював із експрезидентом України Віктором Януковичем та пізніше був засуджений у США за шахрайство й ухилення від сплати податків. Так, банк JPMorgan повідомляв американському відомству про підозрілі транзакції компаній, пов’язаних із Манафортом, на суму щонайменше 10 мільйонів доларів США.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-