Приймання готівки: НБУ планує зміни для небанківських фінустанов

Приймання готівки: НБУ планує зміни для небанківських фінустанов

Укрінформ
Національний банк України має намір дозволити небанківським фінансовим установам передавати один одному свої повноваження щодо здійснення операцій з приймання готівки, уклавши між собою відповідний договір.

Про це повідомляє пресслужба регулятора.

"Йдеться про небанківські фінансові установи, які мають ліцензію Національного банку на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків і є платіжними організаціями або учасниками платіжної системи", - йдеться в повідомленні.

Таке нововведення до порядку здійснення операцій із приймання готівки в гривнях для подальшого її переказу дасть можливість компаніям розширити сферу бізнес-діяльності, а споживачам – обирати зручні для них пункти обслуговування.

Відповідну норму містить проєкт постанови Правління Національного банку України "Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 12 лютого 2013 року №42", що пропонується для громадського обговорення.

Читайте також: НБУ спростив погоджувальні процедури у сфері ліцензування банків

Зауваження та пропозиції до проєкту приймаються до 26 червня 2020 року на поштову та електронні адреси Національного банку України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-