Рада ратифікувала зміни щодо усунення подвійного оподаткування з кількома країнами

Рада ратифікувала зміни щодо усунення подвійного оподаткування з кількома країнами

Укрінформ
ВР ратифікувала зміни щодо усунення подвійного оподаткування з кількома країнами

Верховна Рада України ухвалила в цілому закон "Про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Малайзії про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи та Протоколу до неї".

За законопроєкт №0002 проголосували 333 народних депутати, повідомляє інформаційне управління Апарату Верховної Ради.

Читайте також: У Раді зареєстрували законопроєкт про розмитнення “євроблях”

Верховна Рада Україні ухвалила в цілому закон про внесення змін до Конвенції між Урядом України і Урядом Сполученого Королівства Великобританії і Північної Ірландії про усунення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням.

За проєкт закону № 0006 проголосувало 323 народних депутати, повідомляє інформаційне управління Апарату Верховної Ради.

Зазначається, що ратифікація протоколу дозволить вдосконалити норми конвенції зі Сполученим Королівством Великобританії і Північної Ірландії про усунення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доход і на приріст вартості майна.

Верховна Рада України прийняла в цілому закон "Про ратифікацію Протоколу про внесення змін до Конвенції між Урядом України і Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням.

За законопроєкт №0003 проголосували 316 народних депутатів, повідомляє інформаційне управління Апарату Верховної Ради.

Зазначається, що ратифікація протоколу вдосконалить норми конвенції між Україною та Кіпром про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-