Уряд оприлюднив постанову про відтермінування штрафів для

Уряд оприлюднив постанову про відтермінування штрафів для "євробляхерів"

Укрінформ
До 1 січня 2020 року до власників автомобілів на єврономерах не застосовуватимуться штрафні санкції за порушення порядку ввезення транспортних засобів на митну територію України.

Про це йдеться в оприлюдненій на Урядовому порталі постанові Кабінету міністрів від 2 жовтня 2019 р. № 862 "Деякі питання здійснення митного оформлення транспортних засобів, що ввозяться на митну територію України".

"Відповідно до Закону України від 12 вересня 2019 р. №73-IХ “Про внесення змін до Митного кодексу України щодо відтермінування застосування штрафних санкцій за порушення порядку ввезення транспортних засобів на митну територію України” Кабінет міністрів України постановляє: Відновити дію Тимчасового порядку виконання митних формальностей під час здійснення митного оформлення транспортних засобів для їх вільного обігу на митній території України, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 12 грудня 2018 р. № 1077 та постанови Кабінету міністрів України від 13 лютого 2019 р. № 101 “Питання митного оформлення транспортних засобів, що ввозяться на митну територію України”", - йдеться в документі.

Відновлений Тимчасовий порядок виконання митних формальностей діятиме до 1 січня 2020 року.

Законом України від 20 вересня 2019 р. № 73-IХ “Про внесення змін до Митного кодексу України щодо відтермінування застосування штрафних санкцій за порушення порядку ввезення транспортних засобів на митну територію України” внесено зміни до Митного кодексу України, якими передбачено продовження до 31 грудня 2019 року включно дії перехідного періоду, в якому громадяни України без застосування до них адміністративних стягнень можуть оформити для вільного обігу автомобілі, які використовуються в Україні на іноземній реєстрації.

Таким чином, постановою передбачено відновити дію та внести зміну щодо продовження строку застосування норм Тимчасового порядку виконання митних формальностей під час здійснення митного оформлення транспортних засобів для їх вільного обігу на митній території України, затвердженого постановою Кабінету міністрів України № 1077, як це передбачено підпунктом 2 пункту 2 Прикінцевих положень Закону № 73-IХ.

А також відновити дію суміжної з ним постанови Кабінету міністрів України від 13 лютого 2019 р. № 101 щодо використання при митному оформленні транспортних засобів, які підпадають під дію Тимчасового порядку, сертифіката відповідності, в якому визначено рівень екологічних норм.

Читайте також: Пенсійний фонд вже отримав від розмитнення "євроблях" понад 7 мільярдів

4 жовтня Прем'єр-міністр Олексій Гончарук повідомив, що рішенням уряду запровадження штрафів для власників автомобілів нерозмитнених автомобілів на іноземній реєстрації відкладено до 1 січня 2020 року. Також він додав, що відповідне розпорядження буде надано органам поліції.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-