Нафта слабо відновлюється після падіння до майже 2-місячних мінімумів

Нафта слабо відновлюється після падіння до майже 2-місячних мінімумів

Укрінформ
Ціни на нафту еталонних марок під час торгів у четвер слабо підвищуються після падіння днем раніше до мінімальних позначок за останні два місяці.

Про це свідчать дані біржових торгів на сайті Investing.com.

Грудневі ф'ючерси на нафту марки Brent на лондонській біржі ICE Futures подорожчали на $0,04 (на 0,07%) - до $57,73 за барель. У середу їхня ціна знизилася на $1,20 (на 2,04%), і становила на закриття $57,69 за барель.

Котирування ф'ючерсів на нафту WTI на листопад на електронних торгах на Нью-Йоркській товарній біржі (NYMEX) піднімаються на $0,19 (на 0,36%) - до $52,83 за барель. За підсумками попередньої сесії їхня ціна знизилася на $0,98 (на 1,83%), закрившись на позначці $52,64 за барель.

Негативний вплив на ринок у середу зробило, зокрема, повідомлення міністерства енергетики США про те, що запаси нафти в країні минулого тижня збільшилися на 3,1 млн барелів. Опитані S&P Global Platts експерти в середньому чекали менш значного зростання - на 1,3 млн барелів.

Крім того, галузева організація ADP Employer опублікувала звіт, згідно з яким кількість робочих місць в економіці США у вересні зросла на 135 тис. Показник виявився гіршим за консенсус-прогноз аналітиків, що становив 140 тис. У серпні, згідно з переглянутими даними, було створено 157 тис. нових робочих місць, замість 195 тис., про які повідомлялося раніше.

Слабкі дані з ринку праці викликали побоювання, що американська економіка поступово наближається до рецесії, а також посилили очікування подальшого зниження ставки Федеральною резервною системою.

"Вплив атак на нафтову інфраструктуру в Саудівській Аравії на ринок "чорного золота" відійшов на задній план менш ніж за місяць. Замість геополітичних факторів і побоювань з приводу перебоїв у поставках гравці більше стурбовані питанням уповільнення економічного зростання", - повідомляється в огляді Julius Baer.

Читайте також: Нафта дорожчає після різкого падіння напередодні

На думку головного макроекономіста банку Норберта Рюкера, ескалація на Близькому Сході, безсумнівно, залишається ключовою загрозою.

"Однак ми вважаємо, що ринок нафти раціонально концентрує свою увагу на слабкому попиті, зростанні видобутку і ймовірності збільшення поставок сировини. Виробництво сланцевої нафти у Північній Америці триває в непростих умовах, коли прибутковість деяких компаній опиняється під тиском низьких цін на нафту і газ, що може чинити негативний вплив на розміри інвестицій і темпи зростання видобутку в майбутньому", - вважає він.

Станом на 09:15 за київським часом ціна на нафту марки Brent встановлена на рівні 57,45 долара за барель. На відкритті Brent торгувалася по 57,48 долара за барель, що на 21 цент нижче за рівень закриття торгів ($57,69).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-