Окружний адмінсуд взявся за позов ексглави представництва ЄБРР проти Нацбанку

Окружний адмінсуд взявся за позов ексглави представництва ЄБРР проти Нацбанку

Укрінформ
Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом ексголови представництва Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні Шевкі Аджунера до Національного банку України та призначив підготовче засідання на 17 жовтня.

Про це інформує пресслужба суду.

“Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі щодо визнання протиправним та скасування рішення Комітету НБУ з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайту) платіжних систем, яким було відмовлено Шевкі Аджунеру у погодженні на посаду Голови Наглядової ради Ощадбанку України”, - ідеться в повідомленні.

Також повідомляється, що суд ухвалив розглядати справу за правилами загального позовного провадження та призначив підготовче засідання на 17 жовтня 2019 року.

Читайте також: Окружний адмінсуд взявся за позов NewsOne

У пресслужбі нагадують, що екс-голова представництва ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер подав позов до Національного банку України.

Серед вимог позову - визнати протиправним та скасувати рішення Комітету НБУ з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайту) платіжних систем, яким було відмовлено Шевкі Аджунеру у погодженні на посаду Голови Наглядової ради Ощадбанку України.

Позивач вважає оскаржуване рішення НБУ упередженим, незаконним і таким, що прийнято регулятором з перевищенням своїх повноважень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-