НБУ відкликав ліцензію у фінкомпанії

НБУ відкликав ліцензію у фінкомпанії "Полукс" на переказ у гривні

Укрінформ
Національний банк України відкликав ліцензію на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків у ТОВ “ФК “Полукс”.

Про це повідомляє пресслужба НБУ.

"Національний банк України 10 вересня 2019 року прийняв рішення про відкликання у ТОВ “ФК “Полукс” ліцензії на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків від 6 червня 2016 року № 44", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Нацбанк зробив для Укрпошти "валютне" послаблення

Відповідне рішення пов’язане з припиненням ТОВ “ФК “Полукс” надання послуг з переказу коштів більше ніж на 180 календарних днів та невідновлення такої діяльності упродовж 90 календарних днів із дня повідомлення про це Національним банком України у відповідності до Положення про порядок видачі ліцензії на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 17 серпня 2017 року № 80 (далі – Положення № 80). Так, до 15 червня 2018 року ТОВ “ФК “Полукс” було учасником міжнародної платіжної системи TYME. Після скасування реєстрації міжнародної платіжної системи TYME ТОВ “ФК “Полукс" не надавало послуги з переказу коштів в національній валюті та не стало учасником жодної платіжної системи в Україні. Також зазначене рішення прийнято з огляду на невідповідність структури власності ТОВ “ФК “Полукс” вимогам щодо прозорості.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-