Китай обрав українських постачальників яловичини на свій ринок

Китай обрав українських постачальників яловичини на свій ринок

Укрінформ
Китай затвердив перелік українських виробників замороженої яловичини, які можуть експортувати цю продукцію на ринок країни.

Про це повідомляє пресслужба Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

"Китайська Народна Республіка затвердила перелік українських потужностей з виробництва замороженої яловичини для експорту цієї продукції на китайський ринок. Відповідного листа Держпродспоживслужба отримала від Посольства КНР в Україні", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що наразі до переліку внесені три суб’єкти, але процес триває, і до Держпродспоживслужби продовжують надходити заявки на відкриття китайського ринку для інших українських виробників. Відомство звертає увагу, що підприємства, які мають намір експортувати заморожену яловичину до КНР повинні ознайомитися з вимогами цієї країни до експорту зазначеної продукції.

За інформацією служби, остаточне рішення про затвердження переліку українських виробників яловичини було схвалене до 7 серпня 2019 року під час офіційного візиту до України делегації Генеральної митної адміністрації Китайської народної республіки (GACC). Це рішення стало результатом роботи інспекційної місії GACC, яка перебувала в Україні 3-10 червня 2019 року з метою оцінки системи державного контролю за виробництвом м’яса великої рогатої худоби.

Читайте також: Понад $10 мільярдів за пів року: Україна йде на новий рекорд з агроекспорту

Як повідомлялося, можливість експорту української яловичини на китайський ринок вивчалася ще з 2016 року. У травні 2017 року Держпродспоживслужба та Генеральна адміністрація нагляду за якістю, інспекції та карантину КНР підписали протокол інспекційних, карантинних та ветеринарно-санітарних вимог щодо експорту замороженої яловичини з України до країни. Підписання протоколу засвідчило офіційне відкриття китайського ринку для української продукції. Але для практичного її виходу на ринок Китаю українські підприємства повинні були пройти аудити компетентного органу КНР.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-