ВМС передали судно “Олександр Охрименко”

ВМС передали судно “Олександр Охрименко”

Укрінформ
Для забезпечення ефективних дій Військово-морських сили ЗСУ у виключній економічній зоні та в зоні національних інтересів України Мінінфраструктури передало командувачу ВМС Ігорю Воронченку багатофункціональне аварійно-рятувальне судно «Олександр Охрименко».

Про це повідомляє пресслужба ВМС ЗС України на своїй сторінці у Facebook.

"Хочу подякувати (за передачу судна - ред.) міністру інфраструктури України Володимиру Омеляну та його заступнику Юрію Лавренюку. Ця важлива для нас подія відбулася завдяки спільним зусиллям та кропіткій роботі командування ВМС, Адміністрації морських портів України та керівного складу Мінінфраструктури. Ми зробимо Військово-морські сили потужнішими, що дасть змогу надалі стояти на захисті морських рубежів, успішно захищаючи суверенітет та територіальну цілісність нашої держави", - сказав на церемонії передачі адмірал Воронченко.

29 серпня відбулося засідання майнової Комісії з розгляду питань стосовно розпорядження майном, а саме: передачі багатофункціонального аварійно-рятувального судна «Олександр Охрименко» зі сфери управління Міністерства інфраструктури до сфери управління Міністерства оборони України. За результатами засідання Комісія ухвалила позитивне рішення щодо передачі зазначеного судна до складу Військово-морських сил ЗСУ.

Передумовами передачі була гостра потреба у судні подібного класу для вирішення завдань морської оборони та забезпечення дій ВМС ЗСУ на морському напрямку у виключній економічній зоні та в зоні національних інтересів України.

Читайте також: ВМС України проводять масштабні збори з командирами бригад та полків

За словами очільника пошуково-рятувальної служби Управління оперативного (бойового) забезпечення штабу Командування ВМС ЗСУ капітана 1 рангу Олексія Нестерова, відповідно до тактико-спеціальних характеристик і можливостей аварійно-рятувальне судно «Олександр Охрименко» може залучатися до пошуково-рятувального та протимінного забезпечення, проведення водолазних, гідрографічних, науково-дослідницьких та інших спеціальних робіт.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-