Фонд гарантування завершив виплати вкладникам банку

Фонд гарантування завершив виплати вкладникам банку "Столичний"

Укрінформ
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб 18 червня 2019 року завершив виплати гарантованих сум відшкодування коштів вкладникам ПАТ АБ "Столичний".

Про це повідомляє пресслужба Фонду гарантування.

"18 червня 2019 року уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд гарантування) на ліквідацію ПАТ АБ "Столичний" було подано документи державному реєстратору юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для державної реєстрації припинення банку як юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР)... У зв’язку з цим Фонд гарантування повідомляє про завершення 18 червня 2019 року виплати гарантованих сум відшкодування коштів вкладникам ПАТ АБ "Столичний", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Вкладникам банку «Форум» Фонд гарантування завершив виплати

Як відомо, відповідно до частини сьомої статті 26 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» Фонд гарантування завершує виплату гарантованих сум відшкодування коштів за вкладами у день подання документів для внесення до ЄДР запису про ліквідацію банку як юридичної особи.

Як повідомляв Укрінформ, Національний банк України 18 вересня 2015 року прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію неплатоспроможного ПАТ АБ "Столичний".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-