Рева запевнив МВФ, що відставка уряду не загрожує економіці

Рева запевнив МВФ, що відставка уряду не загрожує економіці

Укрінформ
Міністр соціальної політики України Андрій Рева провів робочу зустріч з представниками місії Європейського департаменту Міжнародного валютного фонду та її головою в Україні Роном ван Роденом.

Участь у нараді взяли також представники двох міністерств: соціальної політики та фінансів, повідомляє Урядовий портал.

Основними обговорюваними питаннями стали: програма житлових субсидій та результати завершення опалювального сезону 2018-2019 років; попередні результати пенсійної реформи та середньострокова бюджетна перспектива.

Водночас на зустрічі підкреслювалося, що на порядку денному місії МВФ є і політична ситуація в Україні. Мається на увазі дочасна відставка уряду, що може сприйматись фінансовими донорами України як фактор економічної і соціальної дестабілізації.

"Загроз економічній стабільності в Україні немає, — заявив Рева. – Незважаючи на виборчу кампанію, уряд має намір забезпечити стабільність на перехідний період, незважаючи на події, що відбуваються. Наша політика й надалі, увесь цей перехідний період, буде прогнозованою. Більше того, скажу, що зараз лунає багато різних радикальних заяв, до яких я просив би ставитись як до залишкових явищ виборчих перегонів".

Рева подякував місії МВФ за роботу, яку вона проводить, аби в Україні відбулись реформи. А також за те, що фахівці міжнародного донора зрозуміли специфіку України. За словами міністра, Європейський департамент Міжнародного валютного фонду, очолюваний паном Роном ван Роденом, зумів стимулювати багатьох людей до змін.

Читайте також: МВФ готовий поновити співпрацю з Україною після призначення нового уряду

Голова місії сказав, що МВФ щиро бажає, аби Україна розвивалась, як цивілізована європейська держава і всіляко підтримуватиме ці прагнення українського народу. Також він зазначив, що в Україні останніми роками вдалось провести гарні реформи, зокрема, пенсійну, та програми субсидіювання.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-