Зеленський зустрінеться з представниками місії МВФ наступного тижня

Зеленський зустрінеться з представниками місії МВФ наступного тижня

Укрінформ
Наступного тижня Президент України Володимир Зеленський зустрінеться з представниками місії Міжнародного валютного фонду, яка перебуває в Києві.

Про це повідомляється у середу на сайті глави держави.

"Президент України Володимир Зеленський проведе зустріч з місією Міжнародного валютного фонду, яка перебуває в Києві. Зустріч відбудеться наступного тижня, як і було заплановано", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Співпраця з МВФ залежить від виконання вимог Меморандуму, а не кадрових рішень - Герус

Зазначається, що наразі представники місії проводять зустрічі з урядовцями.

Як повідомляв Укрінформ, місія Міжнародного валютного фонду 21 травня в Україні розпочала свою роботу. Згодом у ЗМІ з'явились повідомлення про те, що місія скорочує графік роботи і не буде переглядати програму співпраці з Україною.

В українському представництві МВФ це заперечили і запевнили, що робота експертів Фонду проходить за графіком.

Місія Міжнародного валютного фонду перебуватиме в Україні 2 тижні. За підсумками її роботи мають ухвалити рішення про готовність України до отримання нового траншу у розмірі 1,3 мільярда доларів.

Програма stand-by була затверджена 19 грудня 2018 року. Обсяг 14-місячної програми еквівалентний SDR 2,8 млрд, або близько 3,9 млрд дол. При цьому SDR 1 млрд (близько 1,4 млрд дол.) надано відразу, тоді як решту коштів має бути надано за підсумками піврічних переглядів програми в 2019 році.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-