Фонд гарантування продає бізнес-центри у Києві та Харкові

Фонд гарантування продає бізнес-центри у Києві та Харкові

Укрінформ
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб на голландському аукціоні у системі ProZоrro.Продажі продає бізнес-центр "Інком", що знаходиться у Києві за стартовою ціною у 338,8 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба ФГВФО.

"14 травня Фонд гарантування проведе голландський аукціон у системі ProZоrro.Продажі з реалізації сучасного офісного центру загальною площею 12 379,7 кв. м. Йдеться про бізнес-центр "Інком", що розташований за адресою вул. Смоленська, 31-33 у Києві в 5 хвилинах пішого ходу від станції метро «Шулявська». Багаточисельні маршрути громадського транспорту забезпечують гарну доступність з усіх районів міста. Приміщення було реконструйоване 2006 року. Актив обліковується на балансі АТ «ВТБ Банк». Стартова ціна – 338,8 млн грн", - йдеться в повідомленні.

Крім того, у системі ProZоrro.Продажі Фонд гарантування виставляє на продаж торговельно-розважальний комплекс загальною площею 110 072,4 кв. м на Харьківщині. До лоту також входять господарський блок, водомірний вузол, насосна станція пожежогасіння, нежитлова будівля теплового пункту та незавершене будівництво. ТРЦ «Магеллан» - один з чотирьох найбільших торговельно-розважальних центрів Харкова. Проект ТРЦ передбачає 2 черги будівництва: 1-ша із загальною площею 40 тис. кв. м (вже введена в експлуатацію), 2-га черга - 66 тис. кв. м (ще не введена в експлуатацію). Актив обліковується на балансі АТ «ВТБ Банк». Стартова ціна – 779,3 млн грн. Торги призначені на 14 травня 2019 року.

Читайте також: Фонд гарантування минулого тижня продав активи банків на 89 мільйонів

Фонд гарантування також продає нежитлове приміщення площею 781,3 м кв. у Черкасах, розташоване на вул. Припортовій (колишня Героїв Сталінграда), буд. 39. Це одноповерхова споруда, прибудована до житлового будинку, в якій раніше було відділення ПАТ «КБ «Надра». Торги призначені на 27 травня 2019 року у системі ProZоrro.Продажі через голландський аукціон. Стартова ціна – 10,6 млн грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-