Гройсман вірить у завершення анбандлінгу

Гройсман вірить у завершення анбандлінгу "Нафтогазу" до кінця року

Укрінформ
НАК "Нафтогаз України" має всі можливості для завершення анбандлінгу як умови залучення іноземного партнера до управління газотранспортною системою України до 1 січня 2020 року, і відповідальність за це несе голова правління НАК Андрій Коболєв.

Про це Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив в інтерв'ю Інтерфакс-Україна.

"Це можливо, якщо цим професійно займатися", - сказав Гройсман.

За його словами, що стосується подальшої діяльності газотранспортної системи, анбандлінгу і видобутку газу - це персональна відповідальність НАК "Нафтогаз України" і голови правління Коболєва. "Він має сьогодні мандат, щоб ефективно провести всю цю роботу, збільшити видобуток газу, забезпечити функціонування спільно з міжнародними партнерами газотранспортної системи", - сказав Гройсман.

Прем'єр-міністр зауважив, що всі необхідні урядові акти були ухвалені ще в 2016 році.

Читайте також: П'ять операторів ЄС допоможуть Нафтогазу створити незалежного оператора ГТС

Коментуючи новий раунд тристоронніх переговорів, про необхідність якнайшвидшого проведення якого заявив днями віце-президент Єврокомісії Марош Шефчович, прем'єр зазначив, що українську делегацію на них як і раніше очолює міністр закордонних справ, якому такі повноваження дав уряд.

На уточнююче запитання, чи не буде перешкодою для продовження переговорів зміна міністра закордонних справ у зв'язку з обранням нового президента України, Гройсман констатував, що наразі уповноваженим урядом займатися цим питанням залишається нинішній глава МЗС Павло Клімкін.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-