DCH Steel почала модернізацію рудника «Суха Балка»

DCH Steel почала модернізацію рудника «Суха Балка»

Укрінформ
На шахті ім. Фрунзе рудника «Суха Балка» запустили в роботу нові сучасні самохідні машини ТМ Epiroc.

Як повідомили Укрінформу в прес-службі «Сухої Балки», їх закупили в рамках масштабної інвестиційної програми групи DCH Олександра Ярославського щодо розвитку гірничорудного бізнесу.

У практиці видобутку руди підземним способом використання самохідних машин дає можливість істотно прискорювати темпи гірничо-підготовчих і нарізних робіт, наголошується в прес-релізі.

На запуск першої самохідної пари - бурової установки і навантажувача - Віталій Баш, генеральний директор DCH Steel (компанія, що управляє гірничорудним бізнесом Ярославського) заявив, що «техніка, яку ми придбали, - сучасна, надійна, один з кращих світових брендів. Її використання дозволить досягти більш високого рівня механізації гірничих робіт, підвищити безпеку праці і культуру виробництва. Це плановий захід, в рамках інвестпрограми-2019. З упевненістю можу сказати, що сьогоднішній день для рудника «Суха Балка» - нова, довгоочікувана віха в історії. Тому що ми не просто запускаємо в роботу перші самохідні машини, а починаємо період високої інвестиційної активності і переходу на якісно новий технологічний і організаційний рівень».

Як повідомлялося раніше, Ярославський планує інвестувати в розвиток гірничорудного дивізіону від 150-200 млн дол. протягом найближчих 5 років. За рахунок цих капіталовкладень буде модернізовано Дніпровський металургійний завод. На "Сухій Балці" планується організувати збагачувальну фабрику, освоїти запаси руди на більш глибоких горизонтах, оновити обладнання. Для оптимізації управління відповідними активами на етапі масштабних інвестиційних проектів у березні 2019 р. була спеціально створена керуюча компанії DCH Steel.

Читайте також: Страхова компанія «ІНГО Україна» за 2018 рік одержала майже 25 мільйонів прибутку

Рудник «Суха Балка» групи DCH – одне з провідних підприємств з видобутку залізної руди підземним способом на території України. До його складу входять дві видобувні шахти «Ювілейна» та ім. Фрунзе. Виробнича потужність комбінату становить близько 3 млн тонн товарної руди в рік. Вміст заліза в ній варіюється в межах 56-64%.

Фото: прес-служба «Сухої Балки»

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-