Нафтогаз продовжує перемовини щодо співпраці з китайською Sinosure

Нафтогаз продовжує перемовини щодо співпраці з китайською Sinosure

Укрінформ
НАК "Нафтогаз України" обговорив напрямки співпраці у рамках виділення китайською державною експортною кредитною агенцією Sinosure 1 млрд доларів США українській компанії.

Про це повідомляє прес-служба Нафтогазу.

"Вчора голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв провів зустріч з президентом китайської державної експортної кредитної агенції Sinosure паном Ван Тінке (Wang Tingke)", - йдеться у повідомленні.

Під час зустрічі сторони обговорювали напрямки співпраці між двома корпораціями; також відбулося більш детальне ознайомлення очільника Sinosure з бізнесом групи Нафтогаз.

«Наша команда і надалі працюватиме над залученням іноземних інвестицій та кредитного фінансування для збільшення обсягів видобутку газу та розвитку проектів відновлюваної енергетики та енергоефективності. Співпраця у цьому напрямі з китайськими корпораціями є дуже перспективною для групи Нафтогаз та України в цілому», – зазначив Коболєв.

Читайте також: Нафтогаз: Незалежний аудит підтвердив конкурентні умови продажу газу Еру Трейдинг

Як повідомлялося раніше, у Пекіні між НАК «Нафтогаз України» та корпорацією Sinosure було підписано меморандум, який дозволяє залучати в межах 1 млрд доларів США боргове фінансування та прямі інвестиції від китайських банків, фінансових установ та корпорацій.

Також відбулися робочі переговори з представниками провідних китайських фінансових установ щодо можливих умов та інструментів фінансування проектів групи Нафтогаз, постачання обладнання, робіт та послуг.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-