В Україні цьогоріч уже сплатили 107 мільйонів податку на нерухомість - ДФС

В Україні цьогоріч уже сплатили 107 мільйонів податку на нерухомість - ДФС

Укрінформ
Власники нерухомості у 2019 році вже сплатили понад 107 млн грн податку на нерухоме майно.

Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби.

"За оперативними даними у поточному році фізичним особам – власникам об'єктів нерухомості сформовано близько 377 тис. податкових повідомлень-рішень з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що на 23 тис. більше аналогічного періоду минулого року. До сплати визначено податку на загальну суму понад 397 млн грн, що більше аналогічного періоду минулого року на 134 млн грн. Станом на 10 квітня поточного року громадянами вже сплачено до місцевих бюджетів 107 млн грн податку на нерухомість, що більше аналогічного періоду минулого року на 45 млн грн", - ідеться в повідомленні.

У ДФС зазначили, що найбільші суми нарахувань податку обліковуються головними управліннями ДФС у Дніпропетровській – 56 млн грн, Київській – 52 млн грн, Львівській – 28 млн грн, Донецькій – 25 млн грн областях та м. Києві – 32 млн грн.

Читайте також: Мінфін залучив до бюджету 8,2 мільярда від продажу держоблігацій

Як відомо, фізичні особи мають сплачувати податок на нерухоме майно протягом 60 днів з моменту вручення податкового повідомлення-рішення. Цього року податок на нерухомість платники сплачують за 2018 рік за ставками, які були законодавчо визначені у цей період. Так, податок нараховується на загальну площу об'єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток. Ставки податку встановлювалися рішеннями місцевих рад. При цьому пільгові розміри майна, на які не застосовується ставка податку, становлять: для квартири чи квартир незалежно від їх кількості - 60 кв. метрів; для житлового будинку чи будинків незалежно від їх кількості - 120 кв. метрів, для різних типів об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири чи квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), - 180 кв. метрів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-