Україна не може допустити повернення загрози дефолту - Порошенко

Україна не може допустити повернення загрози дефолту - Порошенко

Укрінформ
Україна має не допустити повернення загрози дефолту.
На цьому наголосив Президент України Петро Порошенко на зустрічі з представниками бізнесу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Ми не можемо допустити, щоб повернулася загроза дефолту. Хоча ця ідея, до речі, виходячи з інтерв'ю, дуже подобається колишньому власникові “Привату”. Він каже, що без дефолту у нас розвиток неможливий. Але я наголошую: вона не подобається мені, і не подобалася всі п'ять років. І я дуже дякую і колегам із Верховної Ради України, і партнерам із уряду на чолі з двома прем'єр-міністрами, в тому числі з Володимиром Борисовичем Гройсманом, які докладали максимум зусиль для того, щоб нашою спільною командою уникнути дефолту і забезпечити макрофінансову стабільність. Я наголошую: ідея дефолту не подобається й мільйонам-мільйонам українців”, - зазначив Президент.

Читайте також: Порошенко залишиться в політиці незалежно від результатів виборів — Березенко

За його словами, Міжнародний валютний фонд жорстко відреагує на спроби підриву незалежності Національного банку України.

“І ясно, що Міжнародний валютний фонд максимально жорстко відреагує на будь-які спроби підірвати незалежність Національного банку України. Уже деякі намагаються у нас взяти й порулити Нацбанком, примусити піти з посади голову й замінити склад правління”, - сказав Порошенко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-