Українських агровиробників запрошують на виставку в Китаї

Українських агровиробників запрошують на виставку в Китаї

Укрінформ
Міністерство аграрної політики та продовольства України запрошує українських агровиробників на виставку China International Import Expo у Шанхаї (Китайська Народна Республіка), яка відбудеться з 5 по 10 листопада 2019 року.

Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

“Запрошуємо українських агровиробників на China International Import Expo у Шанхаї. З 5 по 10 листопада в м. Шанхай, Китайська Народна Республіка (КНР), відбудеться Друга виставка імпортних товарів і послуг – China International Import Expo за організації Міністерства комерції КНР, урядів провінцій, міністерств і відомств, дипломатичних місій КНР за кордоном, профільних асоціацій і за підтримки Світової організації торгівлі та Організації промислового розвитку при ООН. Цього року за організації Торгово-промислової палати України та підтримки Мінагрополітики Україна представить національний стенд в павільйоні АПК площею 500 кв. м. для участі українських аграрних підприємств”, - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що представлення продукції на China International Import Expo має сприяти підприємствам в отриманні дозволу на експорт до Китаю, забезпечить присутність компанії та її продукції в інформаційному полі ринку Китаю, дозволить оцінити потенціал ринку та можливості щодо експорту, провести ефективні переговори та знайти партнера на ринку. Ділові заходи для учасників виставки передбачають індивідуальні цільові зустрічі з потенційними китайськими партнерами, проведення українсько-китайського бізнес форуму, а також презентацію постійно діючої платформи для українських товарів у Шанхаї.

Читайте також: Агрофонд у рамках весняного форварду профінансує аграріїв на 2,5 мільярда

Як повідомлялось, у 2018 році головною експозицією виставки China International Import Expo став павільйон “Агро та продукти харчування”. На площі 60 тис. кв. м свою продукцію представили понад 1 500 компаній зі 112 країн, було досягнуто домовленостей майже на 13 млрд. доларів, а відвідуваність павільйонів експозиції була найвища. На українському національному аграрному стенді свою продукцію представили майже 90 підприємств.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-