Наглядова рада Нафтогазу пропонує продовжити контракт із Коболєвим

Наглядова рада Нафтогазу пропонує продовжити контракт із Коболєвим

Документ
Укрінформ
Наглядова рада НАК "Нафтогаз України" у листі Прем'єр-міністру Володимирові Гройсману пропонує повторно призначити Андрія Коболєва головою правління компанії щонайменше на рік.

Про це йдеться в листі наглядової ради до Кабінету міністрів, оприлюдненому на сайті Економічної правди.

"Беручи до уваги, що наглядовій раді вкрай важливо забезпечити безперервність роботи керівного складу компанії, особливо протягом наступних 12 місяців, комітет з призначень та винагород та наглядова рада провели позачергові засідання 11 березня 2019 року з метою обговорення та погодження подання наглядової ради щодо продовження строку повноважень Коболєва А.В. на посаді голови правління Нафтогазу", - йдеться в листі.

У документі зазначається, що наглядова рада одностайно прийняла рішення про здійснення подання уряду щодо продовження строку повноважень Коболєва на посаді голови правління Нафтогазу щонайменше на один рік, тобто до 22 березня 2020 року.

Читайте також: Кабмін vs Коболєв: звільнить чи не звільнить?

Водночас, у листі зазначається, що до 2020 року рівень винагороди Коболєву становитиме 50% від його місячного посадового окладу, встановленого чинним контрактом, без виплати щомісячних і квартальних премій.

Як повідомлялося раніше, уряд вирішив із 23 березня оголосити відкритий конкурс на посаду голови правління НАК "Нафтогаз України". Про це Прем'єр-міністр Володимир Гройсман сказав на засіданні Кабінету міністрів 13 березня. Він нагадав, що саме 22 березня 2019 року завершується термін дії контракту з головою правління і правлінням НАК "Нафтогаз України".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-