Державна зернова корпорація вклала 101 мільйон у модернізацію

Державна зернова корпорація вклала 101 мільйон у модернізацію

Укрінформ
Державна продовольчо-зернова корпорація України (ДПЗКУ) у 2018 році інвестувала у оптимізацію виробництва, модернізацію обладнання та розвиток переробки 101 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба ДПЗКУ.

"Державна продовольчо-зернова корпорація України у 2018 році збільшила обсяг капітальних інвестицій до 101 млн грн. Інвестпроекти були спрямовані на оптимізацію виробничих процесів, модернізацію обладнання та розвиток переробки", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що протягом минулого року 16 підприємств корпорації отримали нові сепаратори та зернонавантажувачі, що дозволило ефективніше очищувати зернопродукти та збільшити пропускну здатність елеваторів.

На трьох філіях ДПЗКУ встановлено нові зерносушарки, 27 елеваторів підприємства модернізували власне лабораторне обладнання, 8 філій оновили залізничні та автомобільні під’їзні шляхи, та отримали додаткові точки відвантаження збіжжя на вагони-зерновози.

ДПЗКУ також зробила чималий внесок капітальних інвестицій у сектор переробки зерна та випуску готової продукції. Зокрема, на Кролевецькому КХП встановлено автоматичну лінію з фасування та пакування борошна в паперові пакети, на Черняхівському елеваторі - автоматичну лінію з фасування та пакування сипучих продуктів. Щоб пришвидшити доставку продукції переробки із власних комбінатів до кінцевого споживача, держкорпорація придбала три власні борошновози.

Читайте також: Державна корпорація профінансувала аграріїв під майбутній урожай на 350 мільйонів

Наголошується, що на поточний 2019 рік ДПЗКУ планує енергомодернізацію своїх зерносховищ та нарощення потужностей власної перевалки зерна морем. Зокрема, на Одеському зерновому терміналі заплановано реконструкцію точок приймання зерна із залізничних вагонів, а також точок відвантаження зерна на водний транспорт. Це збільшить пропускну здатність морського зерносховища ДПЗКУ, елеватори корпорації отримають можливість дистанційного контролю та обліку електроенергії, що допоможе філіям обирати постачальника електрики за нерегульованими тарифами, як це і передбачає чинний закон України "Про ринок електричної енергії".

Окрім цього, держкорпорація продовжуватиме адаптацію своїх переробних філій до вимог системи безпечності харчових продуктів 22000:2005 (HACCP).

"У поточному році ДПЗКУ на капітальні інвестиції витратить 179,8 млн грн. Такі вкладення допоможуть збільшити виробництво борошна на 15% або до 26 тисяч тонн на рік, а також посилити присутність корпорації на внутрішньому ринку України", - сказала в.о. голови Правління ПАТ "ДПЗКУ" Ірина Марченко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-