Завод ім. Малишева виробляє нові гусениці для БМП із українських спецсталей

Завод ім. Малишева виробляє нові гусениці для БМП із українських спецсталей

Фото
Укрінформ
ДП "Завод ім. Малишева" у Харкові, яке входить до складу "Укроборонпрому", в рамках програми імпортозаміщення розпочало серійне виробництво нових гусениць для БМП зі спеціальних сталей українського виробництва.

Сьогодні перші комплекти нових гусениць, які вже успішно пройшли випробування у військових частинах Міноборони, продемонстрували журналістам у цеху заводу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Виробництво гусениць для БМП-2 на харківському підприємстві / Фото: В’ячеслав Мадиевский, Укрінформ

У ході випробування, за інформацією прес-служби ДК "Укроборонпрому", БМП на нових гусеницях здолала понад 1000 км бездоріжжям та дорогами з твердим покриттям без жодної поломки чи відмов. Це довело високу якість української продукції та якість робіт, проведену харківським підприємством "Укроборонпрому".

Для пуску виробництва завод ім. Малишева освоїв спеціальні технологічні процеси у замкнутому циклі та створив нову виробничу лінію. Ці роботи зайняли менше шести місяців, і наразі українські БМП вже отримали нові гусениці.

Читайте також: ЗСУ поступово переходять на українські ракети та боєприпаси

Завод ім. Малишева також освоює зварювання корпусів бронетранспортерів БТР-4 та БТР-3 з метою розширення їх виробництва.

Ці та інші роботи, проведені у 2018 році, дозволили розширити номенклатуру продукції заводу для потреб українського війська, збільшити фінансові показники підприємства та підвищити заробітну плату для всіх працівників на 20%, а також проводити планову модернізацію виробництва з метою збільшення випуску продукції.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-