Справа Мартиненка: суд закінчив вивчати докази щодо Енергоатому

Справа Мартиненка: суд закінчив вивчати докази щодо Енергоатому

Укрінформ
Суд закінчив дослідження доказів епізоду заволодіння коштами ДП "НАЕК ЕНЕРГОАТОМ" у справі екс-депутата Миколи Мартиненка.

Про це повідомляється на сторінці САП у Facebook.

"У судовому засіданні прокурором оголошені аналітичні матеріали, що стосуються руху коштів між Чеською компанією "ШКОДА ДжіЕс" та Панамським офшором БРАДКРЕСТ, звідки кошти в свою чергу перераховувались на рахунки компаній, підконтрольних членам злочинної організації. Також досліджено документи, що стосуються впливу екс-нардепа на кадрові призначення суддів та на закриття кримінальних проваджень, у яких фігурував банк, співвласником якого був останній", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на наступному засіданні, що відбудеться 12 березня о 9:00, заплановано розглянути заяву керівника САП Назара Холодницького про перегляд за нововиявленими обставинами рішення суду, яким було відсторонено прокурора САП Андрія Перова, а також перейти до дослідження доказів, що стосуються заволодіння коштами ДП "СхідГЗК".

Як повідомлялося, Шевченківський райсуд Києва 22 жовтня 2018 року розпочав розгляд справи щодо екс-депутата Мартиненка. Окрім нього, у справі проходять ще п’ятеро обвинувачених: Володимир Богданець, Олександр Сорокін, Сергій Перелома, Руслан Журило та Валерій Васильков, які є посадовцями "Нафтогазу України", "Об'єднаної гірничо-хімічної компанії", "СхідГЗК" та "Ядерного палива".

Читайте також: Справа Мартиненка: до суду передали обвинувачення стосовно ще двох осіб

За даними САП, Мартиненку та Василькову інкримінується заволодіння коштами ДП "НАЕК "Енергоатом" при укладенні та виконанні контрактів на постачання обладнання для вказаного підприємства від чеської компанії Skoda JS та укладенні й виконанні контракту між Skoda JS і компанією Bradcrest Investments SA на загальну суму 6 млн 400 тис. 777 дол.

Крім того, Мартиненко, Перелома, Журило, Сорокін та Богданець обвинувачуються у заволодінні коштами ДП "СхідГЗК" у розмірі $17,28 млн шляхом неправомірного укладення та виконання контракту купівлі-продажу уранового концентрату для ДП "СхідГЗК" через австрійську компанію-посередника Steuermann Investitions- und Handelsgesellschaft mbH, підконтрольну учасникам злочинної організації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-