Нацкомісія перевірить інформаційну платформу Укртрансгазу

Нацкомісія перевірить інформаційну платформу Укртрансгазу

Укрінформ
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у березні проведе позапланову перевірку АТ "Укртрансгаз" у частині функціонування інформаційної платформи.

Перевірка триватиме 5 днів, повідомила голова НКРЕКП Оксана Кривенко на своїй сторінці у Facebook.

"Протягом першої декади березня ми проводимо погодинний моніторинг на ринку природного газу, в рамках якого оперативно врегульовуємо виявлені порушення.

Після чого, відповідно до прийнятого у лютому місяці рішення, Регулятор розпочне позапланову перевірку Укртрансгазу в частині функціонування інформаційної платформи. До такої перевірки, яка триватиме 5 днів, будуть залучені в якості спостерігачів усі зацікавлені учасники ринку", - йдеться у повідомленні.

Кривенко запевнила, що результати перевірки будуть публічно оприлюднені та обговорені.

Читайте також: Укртрансгаз заявляє про саботаж добового балансування

Як повідомляв Укрінформ, 1 березня в Україні ринок газу запрацював у режимі добового балансування. 2 березня в інформаційній платформі Оператора ГТС було сформовано балансові звіти за результатами першої газової доби в режимі добового балансування.

Укртрансгаз звернувся до НКРЕКП через поширення неправдивої інформації про стан роботи інформаційної платформи добового балансування.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-