Рева пояснив, кого стосується законопроект щодо протидії недекларованій праці

Рева пояснив, кого стосується законопроект щодо протидії недекларованій праці

Укрінформ
У законопроекті щодо посилення захисту прав працівників та протидії застосуванню незадекларованої праці про фізичних осіб-підприємців не ідеться.

Про це сказав міністр соціальної політики Андрій Рева в ефірі програми «Свобода слова» на ICTV , повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Я хочу заспокоїти: про фізичних осіб-підприємців не ідеться. Вони як працювали, так і будуть працювати, але тих, хто намагається використати ці державні механізми для мінімізації своїх платежів у бюджет - з ними ми будемо боротися, що б вони про нас не казали», - сказав Рева.

Читайте також: Рева розповів, як українцям цього року підвищуватимуть пенсії

Він пояснив, що «мова іде про тих роботодавців, які намагаються мінімізувати свої податкові виплати податкові, використовуючи інструменти, які держава дає не на підтримку великого бізнесу, а на підтримку бізнесу малого».

«Коли вони, використовуючи ці державні механізми, спрямовані для дрібних підприємців, мінімізують свої власні затрати на сплату податків, то вони в першу чергу обкрадають своїх працівників, і всіх присутніх в залі», - зазначив Рева.

Читайте також: Влада врегулює бізнеси, що полюбляють дрібнитися на ФОПи

Водночас, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зауважив, що законопроект не розглядався на засіданні уряду і поки що лише винесений на обговорення громадськості.

Як відомо, на сайті Міністерства соціальної політики 6 лютого 2019 року винесено на громадське обговорення законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав працівників та протидії застосуванню незадекларованої праці».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-