Кубів про малу приватизацію: за півроку бюджети отримали понад 808 мільйонів

Кубів про малу приватизацію: за півроку бюджети отримали понад 808 мільйонів

Укрінформ
За півроку з початку електронних торгів об’єктами малої приватизації держава заробила 808 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України з посиланням на заяву керівника відомства, першого віце-прем’єр-міністра Степана Кубіва.

«За перші 6 місяців малої приватизації відбулося 593 успішні електронні аукціони, які принесуть державному та місцевим бюджетам понад 808 млн грн”, - зазначив Степан Кубів, коментуючи перші підсумки реалізації нового закону “Про приватизацію державного і комунального майна”.

Він нагадав, що згідно з цим законом, Фонд державного майна України (ФДМУ), а також місцеві органи влади виставляють об'єкти малої приватизації у системі ProZorro.Продажі.

“І тут надзвичайно цікавою є поточна ситуація, за якої ФДМУ йде з муніципалітетами пліч-о-пліч: з 808 млн грн, які мають отримати організатори аукціонів, ФДМУ отримає 405 млн від 280 аукціонів, а органи місцевого самоврядування - майже 404 млн від 313 успішних аукціонів”, - відзначив Кубів.

Читайте також: Посівні площі під цукровими буряками цьогоріч скоротяться на чверть - експерт

Як повідомляє Мінекономрозвитку, станом на 18 лютого до реєстру з малої приватизації внесено 1812 об’єктів. Загальна кількість оголошених аукціонів по виставлених об'єктах - 2078 (по одному об’єкту може проводитись кілька аукціонів), загальна оголошена вартість продажу по об’єктах становить майже 2,25 млрд грн.

Як повідомлялось, відповідно до Закону України "Про приватизацію державного і комунального майна", який набув чинності в березні 2018 року, мала приватизація відбувається через електронну систему ProZorro.Продажі. Мова йде про активи державної і комунальної власності вартістю до 250 млн грн. Перший аукціон у системі відбувся 17 серпня 2018 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-