Кубів: Оновлений План дій з ОЕСР дозволить ефективно реалізовувати спільні проекти

Кубів: Оновлений План дій з ОЕСР дозволить ефективно реалізовувати спільні проекти

Фото
Укрінформ
Члени координаційної ради у зв'язках з Організацією економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) схвалили План дій щодо поглиблення співробітництва між урядом України та ОЕСР на 2019-2020 роки.

Про це сказав перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

"Меморандум про взаєморозуміння між урядом України та ОЕСР щодо поглиблення співробітництва, який ми нещодавно продовжили, є важливим дороговказом на шляху взаємної співпраці України з ОЕСР. Оновлений сьогодні План дій дозволить нам разом ефективно реалізувати спільні проекти у наступні два роки та на перспективу", - сказав Кубів.

Учасники Координаційної ради також обговорили стан реалізації низки спільних з ОЕСР проектів з розвитку інвестицій та конкуренції, реформи корпоративного управління держпідприємствами, підтримки МСП та виконання акту про малий бізнес SBA, антикорупційної ініціативи, реформи державного управління, Програми міжнародного оцінювання учнів PISA-2018, програми для довкілля та зеленого зростання, реформи енергетичного сектору, підтримки реформи децентралізації.

Читайте також: У Кабміні анонсували курс на вступ до міжнародної економічної організації

ОЕСР об'єднує 35 найбільш економічно розвинених країн світу у співпраці в рамках спеціалізованих програм. Країни-члени виробляють дві третини світових матеріальних цінностей та послуг.

ОЕСР в спеціальному звіті «Оцінка ОЕСР реформи державних підприємств у секторі вуглеводнів України» відзначила прогрес в реформуванні корпоративного управління у секторі підприємств державної форми власності в Україні та надала низку рекомендацій державі - як власнику та акціонеру компаній та безпосередньо одному зі стратегічних державних підприємств НАК «Нафтогаз України».

Як повідомлялося, 15 червня 2018 року перший віце-прем'єр-міністр України - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів та заступник генсекретаря Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) Марі Ківініємі підписали угоду, якою продовжили дію Меморандуму про взаєморозуміння щодо поглиблення співробітництва між урядом України та ОЕСР.

Фото: сайт МЕРТ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-