Україна поскаржилася у СОТ на порушення Росією правил транзиту

Україна поскаржилася у СОТ на порушення Росією правил транзиту

Укрінформ
Україна, у рамках засідання Комітету Світової організації торгівлі (СОТ) з питань спрощення процедур торгівлі, заявила про недотримання Російською Федерацією своїх зобов’язань стосовно свободи транзиту.

"У рамках засідання Комітету СОТ з питань спрощення процедур торгівлі, яке відбулося 12-13 лютого 2019 року у м. Женева (Швейцарська Конфедерація), українською делегацією було виголошено заяву щодо недотримання Російською Федерацією своїх зобов’язань стосовно свободи транзиту", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, представники української делегації звернули увагу членів Комітету на запровадження РФ заборони на ввезення на її територію окремих товарів, які переміщуються транзитом через територію України з третіх країн, які є членами СОТ.

Читайте також: Україна дала "зелене світло" для вступу Боснії і Герцеговини в СОТ

Такі заходи, на думку української сторони, не узгоджуються з положеннями статей Угоди СОТ про спрощення процедур торгівлі та, як наслідок, створюють додаткові перешкоди для транзиту.

У Мінекономрозвитку нагадують, що 29 грудня 2018 року постановою уряду Росії "Про заходи з реалізації указу президента Російської Федерації від 22 жовтня 2018 р.", серед іншого, забороняється ввезення на митну територію РФ товарів згідно з переліком, які переміщувалися транзитом через територію України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-