Ощадбанк продає через СЕТАМ консервний завод

Ощадбанк продає через СЕТАМ консервний завод

Укрінформ
ПАТ "Ощадбанк" продає через OpenMarket (ДП “СЕТАМ”) консервний завод «Універ» на Закарпатті за 13,4 млн грн.

Про це йдеться в прес-релізі ДП “СЕТАМ”, що є в розпорядженні Укрінформу.

"Універ" - лот добровільного продажу ПАТ «Ощадбанк». На продаж виставлено наступні об’єкти: будівлі та споруди консервного заводу, загальною площею 6 527,6 кв. м розташовані за адресою: Закарпатська обл., Виноградівський р-н, с. Фанчиково, вул. Степана Кутлана (колишня Жовтнева), буд. 94; етікірувальний цех зі складськими приміщеннями, склади, земельна ділянка, загальною площею 1,6342 га, цільове призначення - для ведення особистого селянського господарства", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Державний онлайн-аукціон OpenMarket перейшов до сфери управління АРМА

Завод спеціалізується на переробленні та консервуванні овочів та фруктів, виробництві плодоовочевих консервів, нетрадиційних і оригінальних салатів та закусок під торговою маркою ТМ "Family".

«Завод створений в рамках переміщення угорськими виробниками частини своїх виробничих потужностей в Україну. Підприємство створено для задоволення попиту на плодоовочеву консервацію на ринках Східної Європи. В підприємстві застосовані передові технології, що дозволили свого часу вийти на третє місце в Україні за обсягом продукції, що випускається», - зазначив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Віктор Вишньов.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-