Видатки на Міноборони цьогоріч зростуть майже на 11 мільярдів

Видатки на Міноборони цьогоріч зростуть майже на 11 мільярдів

Укрінформ
Видатки на Міністерство оборони, у відповідності до держбюджету на 2019 рік, становитимуть понад 102 млрд грн або 2,6% ВВП.

Про це заявив Державний секретар Міністерства оборони України Олександр Дублян, повідомляє прес-служба Міноборони

«Законом України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" Міністерству оборони передбачено 102,5 млрд грн (2,6% ВВП), а саме: 101,7 млрд грн — Міністерству оборони та 0,8 млрд грн — Державній спеціальній службі транспорту, що входить до системи Міноборони. Ці видатки порівняно з 2018 роком збільшено на 10,9 млрд грн, або на 12%», - цитує держсекретаря прес-служба.

Серед пріоритетів фінансування Дублян назвав збільшення мінімум на 30% розмірів грошового забезпечення військовослужбовців, оснащення військ сучасними зразками озброєння та військової техніки, матеріально-технічне забезпечення військ, у першу чергу тих, які залучені до ООС.

Він нагадав, що держбюджетом також передбачено видатки для виплати грошового забезпечення військовослужбовцям у сумі 49,6 млрд грн.

“Порівняно з 2018 роком фонд грошового забезпечення на 2019 рік збільшено на 15,2 млрд грн або на 41%. Зазначене підвищення розмірів грошового забезпечення військовослужбовців буде здійснено за рахунок збільшення його додаткових видів, а саме: надбавки за особливості проходження служби та щомісячної премії”, - зазначив Дублян.

Читайте також: Україна підписала угоду з Ізраїлем у сфері модернізації озброєння

За його інформацією, середній розмір грошового забезпечення в 2019 році контрактника Сухопутних військ становитиме 11,3 тис. грн, молодшого офіцера — 15,9 тис. грн.

Фото: сайт Міноборони

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-