Борг перед Нафтогазом контрагентів - пільговиків збільшився на 42%

Борг перед Нафтогазом контрагентів - пільговиків збільшився на 42%

Укрінформ
Заборгованість контрагентів, які отримують газ від Нафтогазу на пільгових умовах порівняно з минулим тижнем збільшилась на 19,5 млрд грн, або 41,6%.

Про це Укрінформу повідомив департамент з корпоративних комунікацій НАК «Нафтогаз України».

«Станом на 15 січня 2019 р. сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ перед НАК «Нафтогаз України» становить близько 37,6 млрд грн. В порівнянні з минулим тижнем заборгованість збільшилась на 8 383 млн грн (28,7%). Заборгованість регіональних газозбутових підприємств становить близько 28,9 млрд грн. В порівнянні з минулим тижнем заборгованість збільшилась на 11 128 млн грн (62,8%)», - йдеться в повідомленні.

Заборгованість промислових підприємств за минулий тиждень збільшилась на 8 млн грн (0,3%) та становить близько 2,9 млрд грн.

Заборгованість КП ВО Київради «Київтеплоенерго» за газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, за минулий тиждень збільшилась на 1 732 млн грн (73,7%). Сумарна заборгованість Київтеплоенерго становить близько 4,1 млрд грн.

У Нафтогазі зазначають, що зростання заборгованості ТКЕ, ТЕЦ та газозбутових підприємств протягом третього тижня місяця є типовим та пояснюється оформленням актів прийому-передачі обсягів газу, використаного у грудні 2018 року, а розрахунки населення за послуги з постачання теплової енергії у попередньому місяці здійснюються до 20-го числа поточного місяця.

Читайте також: Газові переговори за участю України, ЄС та Росії пройдуть за планом — ЄК

Сумарна прострочена заборгованість перед НАК «Нафтогаз України» підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, становить близько 33,7 млрд грн, з них за 2018 р. — 18,4 млрд грн. За минулий тиждень заборгованість збільшилась на 8 616 млн грн (34,3%).

Сумарна заборгованість за газ підприємств-боржників, що виробляють електроенергію (ТЕЦ), порівняно з минулим тижнем зменшилась на 232 млн грн (5,7%) та становить близько 3,828 млрд грн.

Заборгованість прямих промислових споживачів порівняно з минулим тижнем збільшилась на 8 млн грн (0,3%) та становить близько 2,899 млрд грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-