Укренерго зекономило 190 мільйонів завдяки аукціонам на ProZorro

Укренерго зекономило 190 мільйонів завдяки аукціонам на ProZorro

Інфографіка
Укрінформ
ДП "НЕК "Укренерго" торік провело 2,4 тис. тендерів на ProZorro з очікуваною вартістю закупівель більш як 4 млрд грн, зекономивши 189,4 млн грн. 

Про це інформує прес-служба Укренерго.

"За рік Укренерго провело 2,4 тис. тендерів на ProZorro з очікуваною вартістю закупівель більше 4 млрд грн. При цьому економія склала 189,4 млн гривень завдяки системі ProZorro", - йдеться у повідомленні.

Для зменшення вартості закупівель Укренерго також застосовує методику прогнозування вартості товарів, робіт і послуг на основі сформованого довідника цін.

«В європейських компаніях показник ефективного планування закупівель становить від 5 до 15% економії. Укренерго вже досягло цього рівня», — прокоментувала директор з управління ланцюгами поставок Укренерго Марина Безрукова.

Крім цього, впродовж 2018 року Укренерго співпрацювало разом з ProZorro.Продажі.

"На відкритих аукціонах Укренерго реалізувало майна на суму 169,1 млн грн. На продаж виставляється усе, що списувалось і накопичувалось в електроенергетичних системах роками — від автомобільних шин та використаного трансформаторного масла до великогабаритного металобрухту, обладнання та старих автівок", - зазначили у компанії.

Читайте також: В Укроборонпромі всі операції з продажу та оренди проводитимуть через ProZorrо

Зароблені кошти компанія вкладає у розвиток мереж. "У 2018 році 113 млн грн спрямовані у тому числі на реконструкцію підстанції 330 кВ «Кременчук», встановлення групи однофазних трансформаторів на підстанції 400 кВ «Мукачеве» та реконструкцію низки ліній електропередачі 330 кВ із заміною грозозахисного тросу", - розповіли у компанії.

Як повідомлялося, Укренерго приєдналася до системи ProZorro у 2015 році. Учасником ProZorro.Продажі компанія стала у квітні 2018 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-