Бельгійський менеджер очолив наглядову раду Укрпошти

Бельгійський менеджер очолив наглядову раду Укрпошти

Укрінформ
У ПАТ "Укрпошта" обрано голову наглядової ради. Ним став бельгієць за походженням, менеджер за спеціалізацією Бенуа Плеска (Benoit Pleska).

Про це Укрінформу повідомили в прес-службі Укрпошти.

"Головою наглядової ради Укрпошти став Бенуа Плеска /Benoit Pleska (Бельгія). Його обрано 14 грудня під час першого засідання цього органу управління. Наказ про обрання членів наглядової ради ПАТ «Укрпошта» та проведення її зборів підписав міністр інфраструктури України Володимир Омелян 11 грудня", - йдеться в повідомленні.

Під час зборів також сформовані комітет з питань аудиту, головою якого обрано Якуба Карновскі, комітет з питань призначень та визначення винагороди посадовим особам товариства, головою якого обрано Оксану Волчко, комітет з цифрової трансформації, головою якого обрано Олександра Озерана, і комітет з поштової логістики та посилок, головою якого обрано Йона Салювеера.

Як раніше повідомлялося, 10 жовтня Кабінет міністрів України на засіданні погодив кандидатури незалежних членів та представників держави у наглядовій раді ПАТ «Укрпошта». Незалежними членами наглядової ради компанії призначені Бенуа Плеска (Бельгія), Йона Салювеер (Естонія), Якуб Карновскі (Польща), Томі Дженсен (Данія), Оксана Волчко (Україна), а представниками держави – Олександр Озеран і Юрій Тустановський.

П’ять незалежних членів наглядової ради були відібрані з двадцяти кандидатів-фіналістів. Відбір незалежних членів наглядової ради здійснювала професійна рекрутингова компанія Amrop.

Про Бенуа Плеска відомо, що раніше він входив до складу правління компанії Danone. Має понад 20 років досвіду роботи на управлінських позиціях. був членом і головою правління в міжнародних компаніях у Східній та Західній Європі, в тому числі в Україні.

Читайте також: Укрпошта знайшла компроміс із ПФУ і не припинить доставку пенсій

Як повідомлялося, конкурсний відбір на посади незалежних членів наглядової ради ПАТ “Укрпошта” було оголошено 25 червня. На участь у конкурсному відборі подали заяви 89 кандидатів, з них 48 українців.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-