Укрнафта за жовтень сплатила 779 мільйонів ренти

Укрнафта за жовтень сплатила 779 мільйонів ренти

Укрінформ
За жовтень 2018 року ПАТ «Укрнафта» сплатило до державного та місцевих бюджетів різних рівнів 779,3 млн грн рентної плати.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

"За жовтень 2018 року ПАТ «Укрнафта» сплатило до державного та місцевих бюджетів різних рівнів 779,3 млн грн рентної плати за користування надрами за зобов'язаннями. З них 39,0 млн грн надійшли до місцевих бюджетів різних рівнів відповідно до закріпленого в законодавстві механізму розподілу рентної плати за видобуток нафти, газу та конденсату", - йдеться у повідомленні.

Від початку року рентна плата компанії до бюджетів усіх рівнів становила 6,5 млрд грн, з яких 324,1 млн грн надійшли до місцевих скарбниць.

"Рента компанії за 10 місяців перевищила відповідний прогнозований показник на 2018 рік. Укрнафта переглянула прогноз і, за останніми оцінками, сплатить близько 7,2 млрд грн ренти у 2018 році, з яких до бюджетів областей, районів та громад в цілому надійде близько 360 млн грн", - поінформували у компанії.

Читайте також: Запровадження воєнного стану не вплинуло на доходи держбюджету - Мінфін

Найбільші надходження з ренти Укрнафти отримують громади Сумської, Івано-Франківської та Полтавської областей.

Як повідомлялося, принцип розподілу рентної плати за видобуток нафти та газу передбачає перерахування 95% рентних платежів до загального фонду державного бюджету, а 5% - до місцевих бюджетів. При цьому 2% доходів від ренти спрямовуються в районні бюджети, а 3% - до бюджетів міст обласного значення та бюджетів об'єднаних територіальних громад за місцем видобутку природних ресурсів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-