В Україні починають продавати новорічні ялинки

В Україні починають продавати новорічні ялинки

Укрінформ
Державні лісові господарства розпочинають реалізацію новорічних ялинок — 15 млн штук хвойних дерев різних порід та віку вирощено на 5 тисячах гектар спеціальних новорічних плантацій. 

Про це повідомляє прес-служба Державного агентства лісових ресурсів України.

“На площі близько 5 тис. га створені спеціальні плантації новорічних ялинок, де зростає 15 млн шт. хвойних дерев різних порід та віку. Вирощені дерева, заплановані для реалізації, заготовлюються під замовлення покупців”, - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що всі новорічні дерева заготовляються на спеціальних плантаціях або під час проведення оздоровчих рубок, що має мінімізувати шкоду для навколишнього середовища та не завдає шкоди лісу. 

Наголошується, що можна купувати ялинки прямо в державних лісгоспах, що буде значно дешевше, ніж на ялинкових базарах. Окрім того, лісгоспи організовуватимуть власну роздрібну торгівлю ялинками до свят.

Читайте також: Закарпатські лісівники назвали свої ціни на новорічні ялинки

Новорічні ялинки будуть маркуватися спеціальними уніфікованими засобами: самоклейними етикетками - пластмасовими бирками-стяжками. Ці засоби розриваються при спробі їх зняття, і тим самим унеможливлюється повторне використання, зауважили у профільному відомстві.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-