Зубко: Більшість складу наглядової ради Фонду енергоефективності уже є

Зубко: Більшість складу наглядової ради Фонду енергоефективності уже є

Укрінформ
Уряд призначив двох своїх представників до складу наглядової ради Фонду енергоефективності.

Про це Укрінформу повідомила прес-служба віце-прем’єр-міністра - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка.

"Це Юрій Гелетій, заступник міністра фінансів України, який координуватиме роботу з державними коштами і міжнародними фінансовими інституціями, і Наталія Хоцянівська, директор департаменту економіки систем життєзабезпечення Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України. Наразі вже сформована більшість - (маємо - ред.) 4 з 5 членів Наглядової ради. Очікуємо делегування представника від Європейського Союзу", - сказав Зубко.

Він зазначив, що Хоцянівська понад 5 років опікується питаннями економіки підприємств тепло- та водопостачання; ці підприємства мають стати потенційними клієнтами Фонду енергоефективності задля зменшення використання енергоносіїв.

«Процедурно ми рухаємось до повноцінного запуску Фонду енергоефективності. Вже найближчим часом сформована Наглядова рада розпочне формування дирекції та внутрішніх процедур Фонду», - додав Зубко.

Читайте також: До кінця року ЄС виділить €50 мільйонів Фонду енергоефективності - Зубко

Як повідомлялося, уряд Німеччини планує надати додатково 10 млн євро у рамках співпраці щодо Фонду енергоефективності. Кошти будуть спрямовані на ті проекти, які передбачають перетворення субсидій на інвестиції в енергоефективність. Також до кінця року очікується підписання угоди між Україною та ЄС про направлення додатково 50 млн євро в Мультидонорський фонд.

За результатами конкурсу, незалежними членами наглядової ради Фонду енергоефективності були призначені Анджей Райкевич (Польща) та Юлія Сабатюк (Україна), з якими наразі укладаються контракти. Наглядова рада Фонду енергоефективності формується у складі двох представників уряду, двох незалежних членів і одного представника від міжнародних донорів. Члени наглядової ради обираються на п’ятирічний термін, причому одна й та ж особа може обиратися не більш трьох разів підряд і тільки шляхом конкурсного відбору.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-