Пакистан зацікавлений у співпраці з Україною у сфері авіації - Укроборонпром

Пакистан зацікавлений у співпраці з Україною у сфері авіації - Укроборонпром

Фото
Укрінформ
Командувач Військово-повітряних Сил Пакистану Муджахід Анвар заявив, що його країна зацікавлена у співпраці з Україною у сфері авіації.

Про це він сказав під час Міжнародної оборонної виставки IDEAS-2018 , йдеться на сайті Укроборонпрому.

"Пакистан зацікавлений у максимальній співпраці з Україною у сфері авіації", - сказав він.

Серед перспективних проектів, які можуть бути реалізовані вже ближчим часом, Анвар назвав послуги підприємств "Укроборонпрому" з капітального ремонту транспортних літаків, які свого часу поставила Україна. Також ідеться про надання послуг з підготовки пакистанських спеціалістів, які вже прибули в Україну, з ремонту окремих агрегатів. Було відзначено грунтовне зацікавлення Пакистану у послугах з ремонту і модернізації гелікоптерів, які знаходяться на озброєнні ВПС Пакистану. Сторони визначили низку кроків щодо оптимізації логістичної політики у взаєминах.

Сторони висловили високу оцінку двостороннім взаєминам у сфері авіації. Було досягнуто домовленості щодо аналізу і моніторингу всіх чинних двосторонніх угод, що стане основою дорожньої карти для подальших більш глибоких двосторонніх взаємин.

Читайте також: Україна і Пакистан хочуть спільно виготовляти танки

Українська делегація наголосила, що готова надати партнерові максимально широке коло авіаремонтних послуг.

Міжнародна оборонна виставка IDEAS-2018 проходить у м. Карачі (Ісламська Республіка Пакистан) з 27 по 30 листопада. Форум відбувається раз у два роки, та є одним із найбільших у Південно-азійському регіоні, який на сьогодні відкриває значні перспективи для України у сфері розвитку військово-технічного співробітництва. 

Фото: сайт Укроборонпрому

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-