Фонд енергоефективності: Стали відомі незалежні члени Наглядової ради

Фонд енергоефективності: Стали відомі незалежні члени Наглядової ради

Укрінформ
Комісія з відбору незалежних членів Наглядової ради державної установи «Фонд енергоефективності» оприлюднила результати конкурсу. 

Про це Укрінформу повідомила прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ.

Зокрема, на першу посаду незалежного члена Наглядової ради визначено - Анджея Райкевича (Польща), на другу - Сабатюк Юлію (Україна). За процедурою конкурсного відбору комісією визначено також двох претендентів - других за результатами: на першу посаду - Лауру Гарбінсьют-Бакіене (Laura Garbenciute-Bakiene ) (Литва), на другу посаду - Лючинкіну Каріну (Luchinkina Karina) (Велика Британія). 

«Вітаю переможців. Успіхів у впровадженні реформи енергоефективності! Вже скоро робота Фонду ЕЕ запуститься на повну потужність! Рухаємось далі!», - прокоментував віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Усього до комісії з відбору незалежних членів Наглядової ради державної установи «Фонд енергоефективності» на участь у конкурсі надійшли заяви від 56 претендентів. З них до наступного етапу було допущено 49.

Під час оцінювання конкурсних пропозицій, комісією було відібрано 20 претендентів, які пройшли на третій етап конкурсного відбору – розв’язання усного ситуаційного завдання, з яким найкраще впорались 8 претендентів - чотири претенденти з України та чотири з європейських країн.

Фінальний етап конкурсу - співбесіда претендентів з членами конкурсної комісії – відбувався за такими критеріями: стратегічне мислення, відповідальність за кінцевий результат, комунікаційні здібності, лідерські якості, володіння мовами відповідно до конкурсних вимог, знання ринку енергоефективності, тенденцій та перспектив розвитку ринків енергоефективності. Також комісія оцінювала досвід роботи та перевіряла ділову репутацію претендентів і рекомендаційні листи.

Читайте також: ФРН планує надати додатково 10 мільйонів євро на Фонд енергоефективності – Зубко

Як повідомлялося, на виконання Закону України «Про Фонд енергоефективності» та постанови Кабінету міністрів України від 23.05.2018 № 582 «Про затвердження Порядку обрання, призначення та звільнення членів Наглядової ради державної установи «Фонд енергоефективності» Мінрегіон наказом від 13.08.2018 №209 створив Комісію з відбору незалежних членів Наглядової ради державної установи «Фонд енергоефективності» та затвердив її склад. До складу комісії увійшли один представник від Мінрегіону, один представник від СКМУ, один представник від Мінфіну та три представники від донорів - два від Європейської комісії та один представник від уряду Німеччини. Крім того, за рішенням комісії до її роботи долучено професійного консультанта з підбору персоналу від компанії з міжнародним досвідом у сфері відбору персоналу Hadson.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-