Кубів відкрив у Києві міжнародний промисловий форум

Кубів відкрив у Києві міжнародний промисловий форум

Фото
Укрінформ
Перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів у вівторок, 20 листопада, відкрив XVII Міжнародний промисловий форум.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Зазначається, що на форумі представлені основні зразки високотехнологічного інноваційного обладнання нового покоління, сучасний інструмент і технології, контрольно-вимірювальне устаткування, технологічне оснащення, комплектуючі та інноваційні конструкторські розробки.

Кубів у своєму виступі на форумі наголосив на важливості співпраці української промисловості між собою та з іноземними колегами для створення високоякісної української промислової продукції.

“Міжнародна торгівля промисловими товарами відіграє значну роль в економіці України: зокрема, у 2017 році валютні надходження від промислового експорту склали $28,4 млрд, що сприяло стабілізації економіки. У 2017 році відбулося зростання обсягу товарного експорту з України до ЄС до $18 млрд, що дозволяє говорити про відновлення обсягів експорту до ЄС до рівня 2014 року”, - підкреслив перший віце-прем'єр.

Кубів також підкреслив, що попри економічні втрати через військову та економічну агресію Росії проти України, окупацію частини територій на сході та анексію Криму українська промисловість є і буде рушієм прискорення економічного розвитку.

“Пріоритетом незмінно буде залишатися розвиток високотехнологічних, інноваційних виробництв, підвищення продуктивності праці та краща ефективність використання ресурсів, перехід від сировинної переробки до виробництва продукції з високою доданою вартістю. Для цього уряд та Мінекономрозвитку приділяє та буде приділяти найбільшу увагу впровадженню інновацій у промисловості”, - наголосив Кубів.

Читайте також: МЕРТ пропонує продовжити заборону на експорт дорогоцінних металів

Він також зазначив, що Мінекономрозвитку розробило Стратегію розвитку промисловості України до 2025, яка передбачає реалізацію державної промислової політики з більш широким завданням - стале економічне зростання, підвищення рівня загальної безпеки України та зростання рівня життя її громадян.

За даними прес-служби Мінекономрозвитку, XVII Міжнародний промисловий форум, що триватиме до 23 листопада в Міжнародному виставковому центрі в Києві, розміщений на 22 тис. квадратних метрів.

На форум прибули понад 350 учасників із більш ніж 30 країн світу. Відвідувачі мали змогу ознайомитись з сучасними тенденціями розвитку українського та світового машинобудування, оглянути найбільш сучасні розробки і технології галузі промисловості, зазначається в повідомленні.

Фото: сайт МЕРТ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-