Європейське агентство перевірило Украерорух на відповідність вимогам ЄС

Європейське агентство перевірило Украерорух на відповідність вимогам ЄС

Укрінформ
Аудитори Європейського агентства з безпеки польотів (EASA) завершили сертифікаційні дії в рамках аудиту Украероруху на відповідність вимогам ЄС.

Про це повідомляє Міністерство інфраструктури України.

«16 листопада 2018 року аудитори Європейського агентства з безпеки польотів (EASA) після тижневої роботи в підрозділах Украероруху, розташованих у містах Києві, Львові та Ужгороді, завершили сертифікаційні дії в рамках сертифікаційного аудиту Украероруху. Аудит EASA проходив під наглядом представників уповноваженого органу цивільної авіації Словацької Республіки та Державної авіаційної служби України», - йдеться в повідомленні.

Сертифікація Украероруху з боку EASA здійснюється з метою виконання вимог законодавства ЄС та отримання Украерорухом права із надання послуг обслуговування повітряного руху у частині повітряного простору Словаччини, який необхідний для виконання злетів та посадок повітряних суден за приладами з/на аеродром «Ужгород». Цей крок є важливим чинником для сприяння відновленню польотів на аеродромі «Ужгород» та розвитку інфраструктури Закарпатського регіону.

«Аудитори EASA Пол Харві, Ерік Чемброй та Манфред Діроф відзначили високий рівень підготовки Украероруху до сертифікації, а також відкритість та сприяння проведенню об'єктивного аудиту»,- наголосили в Мінінфраструктури.

Читайте також: Компанія Маска проклала перший тунель під Лос-Анджелесом

Наразі планується виконання технічних заходів для підготовки фінального звіту групи аудиторів EASA, отримання якого очікується на початку грудня поточного року. Звіт групи аудиторів EASA стане підставою для отримання сертифіката EASA, який засвідчить відповідність послуг Украероруху вимогам ЄС та стане підставою для отримання прав від Словацької сторони для надання послуг з обслуговування повітряного руху у частині повітряного простору Словаччини, який необхідний для маневрування повітряних суден, що виконуватимуть операції на аеродромі «Ужгород».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-