Енергоатом - перший серед роботодавців в енергетичній галузі України

Енергоатом - перший серед роботодавців в енергетичній галузі України

Укрінформ
НАЕК "Енергоатом" займає перше місце серед роботодавців у енергетичній галузі України.

Твку заяву зробив директор з продовження експлуатації НАЕК «Енергоатом» Тарас Ткач, повідомляє прес-служба компанії.

«Всі проекти Компанії відповідають цілям сталого розвитку і ставлять за основну мету поліпшення загального економічного стану в країні, підвищення її енергетичної безпеки та соціального благополуччя населення. Енергоатом займає перше місце в рейтингу серед роботодавців в енергетичній галузі України та 5-е місце в цілому по країні. Інтереси співробітників надійно захищені колективним договором між персоналом і адміністрацією. Енергоатом є одним з найбільших платників податків в державний бюджет - за підсумками 2017 року Компанія посіла перше місце серед вітчизняних підприємств електроенергетичного сектора, перерахувавши в бюджет 8,7 млрд грн», - сказав Ткач.

Він також зазначив, що у своїй діяльності Енергоатом керується принципами європейського екологічного права та застосовує положення міжнародних стандартів і директив ЄС у галузі екології.

Читайте також: Атомна енергетика має бути прирівняна до відновлювальної - експерт

Як повідомляв Укрінформ, у 2017 році Енергоатом забезпечив понад 55% від загального обсягу виробництва електроенергії в Україні, посів 8 місце у ТОП-10 найбільших вітчизняних платників податків, а також досяг суттєвих успіхів, вдосконалюючи виробничі, управлінські та закупівельні процедури.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-