Україна і Катар домовились про співпрацю в багатьох сферах - МЕРТ

Україна і Катар домовились про співпрацю в багатьох сферах - МЕРТ

Укрінформ
Україна і Катар домовились про співпрацю у сферах енергетики, інфраструктури та авіапрому.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку у Twitter.

"Кубів зустрівся з представниками Держінвестфонду Катару Qatar Investment Authority. Домовилися про співпрацю у сферах енергетики, інфраструктури, авіапрому», - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялось, 15 листопада у місті Доха відбулося перше засідання Спільної комісії з економічного, торговельного та технічного співробітництва між урядом України та урядом Держави Катар, під співголовуванням Степана Кубіва, першого віце-прем'єр-міністра - міністра економічного розвитку і торгівлі України та Алі бін Ахмеда Аль Куварі, міністра торгівлі і промисловості Держави Катар. 

Читайте також: МЕРТ пропонує до 1 липня 2020 року перевести торгівлю на безготівкові розрахунки

Учасники засідання зосередили обговорення на ключових напрямах українсько-катарського двостороннього співробітництва, зокрема торговельно-економічній, інвестиційній сфері, галузях транспорту та зв'язку, морських перевезень, розвитку підприємництва між бізнесами України і Катару, інновацій та інформаційних технологій у містах “smart-city”, туризму, технічного регулювання, стандартизації, метрології та оцінки відповідності, вищої освіти і науки. А також у галузях сільського господарства, енергетики та промисловості, новітніх технологій, сфері охорони здоров'я.

Катар є пріоритетним для України торговим партнером серед країн Близькосхідного регіону. За результатами 2017 року товарообіг між Україною та Катаром зріс на 38,3% у порівнянні з попереднім роком і становив близько $53,5 млн. Експорт товарів з України до Катару в цей же період зріс у 3,4 раза й становив $42,3 млн.

Фото: МЕРТ, Twitter

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-