Держкомпанія відстає від планових обсягів буріння газових свердловин - Кістіон

Держкомпанія відстає від планових обсягів буріння газових свердловин - Кістіон

Укрінформ
АТ "Укргазвидобування" на сьогодні відстає від планових обсягів буріння, передбачених програмою газовидобутку 20/20.

Про це сказав віце-прем`єр-міністр Володимир Кістіон, повідомляє Урядовий портал.

«Уряд зі свого боку надав всі можливості «Укргазвидобуванню», працювати ефективно й відповідально. Однак сьогодні, на жаль, обсяги буріння 2018 року не забезпечують планові обсяги видобутку газу, визначені урядовою програмою газовидобутку 20/20», - наголошує Кістіон.

На його думку, мотивувати до ефективного результату державну компанію повинна єдина мета: за кілька років Україна має стати енергетично незалежною й самодостатньою.

«Потенціал в «Укргазвидобування» великий, ресурсів достатньо. Потрібно сфокусуватися на поставленому урядом завданні і пришвидшити заходи з інтенсифікації видобутку, які дають швидший та головне своєчасний результат: більше свердловин, більше операцій з гідророзриву, більше дожимних станцій – більше товарного газу», - резюмував віце-прем’єр-міністр.

Читайте також: Укргазвидобування володіє 45% підтверджених запасів газу в Україні - Кістіон

З 2016 до 2020 року на програму 20/20 (збільшення видобутку до обсягу споживання населенням 20 млрд куб. м на рік до 2020 року - ред.) було заплановано близько 4 млрд дол. інвестицій, 3/4 від них призначено для реалізації проектів щодо збільшення видобутку газу від буріння, для переоснащення власного бурового флоту і поліпшення інфраструктури для проведення бурових робіт. Чверть цієї суми вже освоєно.

До кінця року "Укргазвидобування" планує ввести в експлуатацію 87 свердловин (з них 13 отримати від зовнішніх підрядників). У наступному році заплановано пробурити ще 131 свердловину. У той час як у період з 2007 до 2014 року "Укргазвидобування" вводило в середньому 55 свердловин на рік.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-