ПриватБанк запустив програму іпотечного кредитування для бізнесу

ПриватБанк запустив програму іпотечного кредитування для бізнесу

Укрінформ
У ПриватБанку запустили програму іпотечного кредитування для підприємців, що дасть змогу оптимізувати витрати на оренду комерційної нерухомості.

Про це йдеться в пресс-релізі ПриватБанку, що є в розпорядженні Укрінформу.

«ПриватБанк запустив програму іпотечного кредитування для підприємців і бізнесу, що дозволить оптимізувати витрати на оренду комерційної нерухомості та дасть можливість придбати об'єкти в кредит за фіксованою процентною ставкою на строк до 5 років», - йдеться в повідомленні.

Зі слів керівника напрямку обслуговування малого та середнього бізнесу ПриватБанку Сергія Клюєва, умови іпотеки для бізнесу дозволяють оплачувати до 75% вартості нерухомості за рахунок кредитних ресурсів, а для оформлення кредиту банку потрібен мінімальний пакет документів.

«Оформлюючи бізнес-іпотеку, компанія або підприємець більше не залежить від зростання цін на комерційну нерухомість, а власний капітал може направити в обіг або на розширення бізнесу. Окрім того, власна нерухомість дає можливість отримання додаткового доходу від здачі в оренду», - зазначив Клюєв.

Читайте також: Гройсман доручив держкомпанії наростити видобуток газу до 20 мільярдів кубів

Для підприємців і малого бізнесу ПриватБанк готовий фінансувати купівлю комерційної нерухомості на суму від півмільйона гривень (магазини, будівлі під склад або базу), а також житлової нерухомості з метою використання в комерційних цілях. Окрім того, клієнти можуть придбати в кредит і нерухомість, що перебуває у власності банку. Ознайомитися з лотами банку можна на торгових майданчиках «Сетам» і ProZorro.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-