Борг підприємств перед Нафтогазом за тиждень зменшився на 1,3%

Борг підприємств перед Нафтогазом за тиждень зменшився на 1,3%

Укрінформ
Сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ перед НАК «Нафтогаз України» за використаний природний газ порівняно з минулим тижнем зменшилась на 1,3% і станом на 6 листопада 2018 року становить близько 26,9 млрд гривень.

Про це повідомляє прес-служба НАК «Нафтогаз України».

«Станом на 6 листопада 2018 р. сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ перед НАК «Нафтогаз України» становить близько 26,9 млрд грн. В порівнянні з минулим тижнем заборгованість зменшилась на 341 млн грн (1,3%)», - йдеться в повідомленні.

Заборгованість регіональних газозбутових підприємств становить близько 17,7 млрд грн. У порівнянні з минулим тижнем заборгованість зменшилась на 639 млн грн (3,5%).

Заборгованість промислових підприємств не змінилась та становить близько 2,8 млрд грн.

Заборгованість КП ВО Київради «Київтеплоенерго» за газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, за минулий тиждень зменшилась на 130 млн грн (5,6%). Сумарна заборгованість Київтеплоенерго становить близько 2,2 млрд грн.

Сумарна прострочена заборгованість перед НАК «Нафтогаз України» підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, становить близько 23,8 млрд грн, з них за 2018 р. - 8,1 млрд грн. За минулий тиждень заборгованість зменшилась на 219 млн грн (0,9%).

Читайте також: Нафтогаз передасть частину своїх фондів до сфери управління Міноборони - Кабмін

Сумарна заборгованість за газ підприємств-боржників, що виробляють електроенергію (ТЕЦ), порівняно з минулим тижнем зменшилась на 123 млн грн (3,8%) та становить близько 3,129 млрд грн.

Заборгованість прямих промислових споживачів порівняно з минулим тижнем не змінилась та становить близько 2,804 млрд грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-