Україна цьогоріч збільшила експорт макаронних виробів на 13% - експерти

Україна цьогоріч збільшила експорт макаронних виробів на 13% - експерти

458
Ukrinform
Україна за 9 місяців поточного року на 13% збільшила експорт макаронних виробів, вартість яких становила 28 млн дол. США. 

Про це повідомив аналітичний департамент Ради з питань експорту продовольства (UFEB) посилаючись на дані Державної фіскальної служби України.

"За січень - вересень 2018 року з України було експортовано понад 19 тис. тонн макаронних виробів, загальна вартість яких становила 28 млн дол. США. У порівнянні з аналогічним періодом 2017 року, обсяг експорту в даному сегменті зріс на 13% (16,8 тис. т), а загальна вартість товару збільшилася на 19%", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що за 9 місяців поточного року зріс обсяг експорту до Німеччини (на 26%), РФ (на 23%) та до Великої Британії (на 9%) у порівнянні з попереднім роком.  

Топ-5 країн, де споживають українські макаронні вироби: РФ (17% від загального експорту); Республіка Молдова (12%); Велика Британія (10%);  Німеччина (9%); Румунія(6%).  

«Ринки Великої Британії, Німеччини та Нідерландів характеризуються великими обсягами споживання макаронних виробів на одну особу, значним імпортом товарів та загальним зростанням місцевого ринку. Дані фактори створюють сприятливі можливості для входження на ринок нових гравців, в ролі яких можуть знаходитися і українські експортери», - додають в аналітичному відділі департаменту.  

Читайте також: Україна демонструє в Шанхаї найновітніші досягнення - Кубів

Зазначимо, що Італія залишається головним постачальником цього сегменту, задовольняючи потреби таких країн: Німеччини, США та Франції. Також, Туреччина продовжує стабільно нарощувати свій експорт, що дозволило їй стати другою країною-експортером, поступаючись лише Італії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-