Україна демонструє в Шанхаї найновітніші досягнення - Кубів

Україна демонструє в Шанхаї найновітніші досягнення - Кубів

Фото
703
Ukrinform
Україна стрімко розвиває новітні технології та бачить великі можливості для нарощення співпраці з Китаєм.

Про це сказав перший віце-прем’єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, відкриваючи національний стенд України на Китайській міжнародній імпортній виставці в Шанхаї, повідомляє Укрінформ.

"Україна зараз проходить час інтелектуального та технологічного розвитку. Саме тому у кожній із представлених галузей ви зможете побачити сучасні, технологічні, креативні розробки, створені українцями. Щодня у нас створюються нові компанії, з’являються нові проекти та розробки, варті уваги світу", - сказав урядовець.

За словами Кубіва, для України важливо показати галузі, котрі Китай визначив як пріоритетні, а також продемонструвати потенціал країни та сфери, у яких розвивається.

У рамках першої Китайської міжнародної імпортної виставки в Шанхаї, яка триватиме до 10 листопада, працює велика офіційна делегація України на чолі з першим віце-прем’єр-міністром, понад 220 підприємців, які представляють різні галузі, включно з інвестиційною діяльністю, харчовою та переробною промисловістю, індустріалізацією, машинобудуванням, креативними індустріями, інформаційно-комунікаційними технологіями, туризмом та освітою, а також інвестори, покупці та відвідувачі – загалом майже 500 осіб. Комерційні стенди українських компаній загальною площею майже 300 кв. м демонструють різноманіття української продукції – від агроіндустрії, ІТ та креативних технологій до машинобудування, авіакосмосу та інших.

“Саме тут і саме сьогодні українські компанії спільно з іноземними партнерами започаткують нові проекти, вигідні контракти та закладуть основи для співпраці у торговельно-економічній сфері”, - висловив переконання Кубів.

Він нагадав, що Україна, в якій сходяться і перехрещуються шляхи зі сходу на захід і з півночі на південь, є невід’ємною частиною глобального проекту уряду Китаю “Один пояс, один шлях”, що вона була і залишається надійним партнером для тих, хто поважає її суверенітет, історію, культуру і народ.

Китайська міжнародна імпортна виставка в Шанхаї / Фото: Укрінформ

У 2017 році зовнішньоторговельний оборот товарів з КНР збільшився на 17,9% та становив 7,69 млрд дол., китайський експорт в Україну дорівнював 5,65 млрд дол. (+20,5%), імпорт до Китаю – 2,04 млрд дол. (+11,3%). За період січень-серпень 2018 року зріст становив 21% у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року - 5,8 млрд дол.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-