НКРЕКП видала першу ліцензію на постачання електроенергії за скороченою процедурою

НКРЕКП видала першу ліцензію на постачання електроенергії за скороченою процедурою

863
Ukrinform
АТ "Миколаївенерго" стало першим оператором системи розподілу нового ринку електричної енергії, що отримав ліцензію шляхом подачі скороченого пакету документів.

Про це у Facebook написала голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Оксана Кривенко.

"Перший оператор системи розподілу нового ринку електричної енергії (Миколаївобленерго) — отримав свою ліцензію шляхом подачі скороченого пакету документів. Таку опцію запустили для ефективної імплементації законодавства. Чекаємо на наступні заявки", — написала Кривенко.

За її словами, всього має бути ліцензовано близько 40 розподільних компаній.

Як повідомлялося, АТ «Миколаївобленерго» входить до списку "великої" приватизації Фонду державного майна України.

Читайте також: У Херсоні за борги можуть вимкнути комунальні підприємства та ліфти

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг продовжує послідовно впроваджувати реформу ринку електричної енергії. Один з кроків — це ліцензування діяльності учасників, які виконуватимуть функцію розподільчих компаній з грудня 2018 року. Близько 40 компаній мають бути ліцензовані, тому важливим є якісне та оперативне ліцензування. Сприятиме цьому опція отримання нових ліцензій шляхом подачі скороченого пакету документів. Така опція стала доступною після офіційного опублікування Постанови від 18.10.2018 №1229 у газеті «Урядовий кур'єр» за № 197 від 20 жовтня 2018 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-